ALL COMPETITIONS  UPCOMING FIXTURES  RECENT RESULTS

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Venue
  • Comment
  • 15:00
  • Seapoint
  • 17 (3) V 14 (2)
  • Gorey
  • Kilbogget Park Killiney
  • 15:00
  • Suttonians
  • 28 (4) V 18 (2)
  • Dundalk
  • John J McDowell Memorial Grounds
  • 15:00
  • Cill Dara
  • 7 (1) V 3 (0)
  • Tullow
  • Silken Thomas Park
  • Game Played
  • 15:00
  • Clondalkin
  • 15 (2) V 34 (5)
  • Longford
  • Gordon Park Kingswood
  • 15:00
  • Tullow
  • 21 (3) V 46 (6)
  • Boyne
  • Black Gates
  • 15:00
  • Athy
  • 32 (4) V 17 (1)
  • Balbriggan
  • The Showgrounds
  • 15:00
  • Edenderry
  •  
  • Arklow
  • Coolavacoose Carbury
  • Conceded by Arklow
  • 15:00
  • New Ross
  • 24 (3) V 10 (1)
  • Birr
  • FBD Park
  • 15:00
  • Birr
  • 19 (2) V 31 (5)
  • Edenderry
  • Riverside
  • 15:00
  • Clane
  • 38 (6) V 21 (3)
  • Ardee
  • Ballinagappa Rd
  • 15:00
  • Dogos/AIB
  • 38 (6) V 7 (1)
  • Ardee
  • Sydney Parade
  • 15:00
  • Clontarf
  • 17 (2) V 53 (7)
  • UCD
  • Castle Avenue
  • 14:30
  • Naas
  • 22 (3) V 29 (4)
  • Greystones
  • Forenaughts
  • 15:00
  • Old Wesley
  • 22 (3) V 21 (3)
  • Naas
  • Energia Park (Donnybrook)
  • 15:00
  • Old Wesley
  • 23 (3) V 28 (3)
  • Greystones
  • Energia Park (Donnybrook)
  • 13:00
  • MU Barnhall
  • 38 (5) V 10 (2)
  • Lansdowne
  • Maynooth University (North Campus)
  • 15:00
  • Malahide
  • 3 (0) V 34 (5)
  • Navan
  • Estuary Rd
  • 20:00
  • Old Belvedere
  • 16 (1) V 26 (1)
  • UCD
  • Ollie Campbell Park
  • 20:00
  • Naas
  • 34 (5) V 13 (1)
  • UCD
  • Forenaughts
  • 20:00
  • Old Belvedere
  • 17 (2) V 25 (3)
  • Naas
  • Ollie Campbell Park
  • 20:00
  • UCD
  • 16 (1) V 29 (5)
  • Old Wesley
  • Belfield
  • Game Played
  • 15:00
  • CYM
  • 7 (1) V 57 (9)
  • Coolmine
  • Terenure Rd North
  • 20:00
  • MU Barnhall
  • 28 (4) V 5 (1)
  • CYM
  • Maynooth University (North Campus)
  • 15:00
  • Clontarf
  •  
  • Seapoint
  • Castle Avenue
  • Conceded by Seapoint
  • 16:00
  • Old Wesley
  • 19 (3) V 31 (5)
  • Clontarf
  • Energia Park (Donnybrook)
  • 15:00
  • Swords
  • 14 (1) V 18 (2)
  • BGF Ravens
  • ALSAA Sports Complex
  • 15:00
  • Old Belvedere
  • 37 (6) V 10 (2)
  • UCD
  • Ollie Campbell Park
  • 15:00
  • Clondalkin
  • 40 (6) V 10 (2)
  • Newbridge
  • Gordon Park Kingswood
  • 15:00
  • Monkstown
  •  
  • Coolmine
  • Sydney Parade
  • Conceded by Monkstown
  • 15:00
  • Lansdowne
  • 22 (4) V 17 (3)
  • Clontarf
  • Lansdowne Road
  • Game Played
  • 15:00
  • Old Wesley
  • 10 (2) V 61 (9)
  • UCD
  • Energia Park (Donnybrook)
  • 15:00
  • UCD
  • 29 (4) V 34 (4)
  • Lansdowne
  • Belfield
  • 15:00
  • Seapoint
  • 21 (3) V 17 (2)
  • Wanderers FC
  • Kilbogget Park Killiney
  • 13:00
  • Naas
  • 22 (3) V 10 (1)
  • Lansdowne
  • Forenaughts
  • 14:00
  • Boyne
  • 18 (2) V 20 (3)
  • Cill Dara
  • Coolmine RFC
  • Final
  • 17:00
  • Old Wesley
  • 13 (1) V 19 (1)
  • Lansdowne
  • Energia Park (Donnybrook)
  • Final
  • 13:30
  • Seapoint
  • 40 (6) V 42 (6)
  • Gorey
  • Kilbogget Park Killiney
  • 13:30
  • Suttonians
  • 22 (3) V 27 (4)
  • Dundalk
  • John J McDowell Memorial Grounds
  • 13:15
  • Monkstown
  •  
  • Kilkenny
  • Sydney Parade
  • Conceded by Kilkenny
  • 13:30
  • Ashbourne
  •  
  • Seapoint
  • Milltown House
  • Conceded by Seapoint
  • 18:00
  • Cill Dara
  •  
  • Tullow
  • Silken Thomas Park
  • Conceded by Tullow
  • 13:30
  • Tullow
  •  
  • Boyne
  • Black Gates
  • Conceded by Tullow
  • 15:00
  • Birr
  • 19 (2) V 31 (5)
  • Edenderry
  • Riverside
  • Doubling up with Leinster League fixture
  • 13:00
  • Dogos/AIB
  •  
  • Seapoint
  • Sydney Parade
  • Conceded by Seapoint
  • 15:00
  • Athy
  •  
  • Naas
  • The Showgrounds
  • J3 Friendly
  • 20:00
  • Edenderry
  • 10 (1) V 5 (1)
  • Tullamore
  • Coolavacoose Carbury
  • 11:00
  • Boyne
  • 42 (6) V 26 (4)
  • Coolmine
  • Shamrock Lodge
  • U20 Friendly
  • 15:00
  • Clontarf
  • 26 (4) V 40 (6)
  • UCD
  • Castle Avenue
  • U20 Friendly

Powered by SportLoMo